Anadolu Yakası escort kızların uyumu hakkında ipuçları

  • Liste: 9 Ekim 2016 00:57

Açıklama

Bugün en sevdiğim elbiselerimi giydim, o moda programındaki insanlar gibi kendimi en acımasız şekilde aynanın karşısında, dışarı çıkmadan eleştirdim ama bir sorun bulamadım. Çok güzelim be! Ne giysem yakışıyor ne de olsa bana. Eee tabii ki kim güzel vücutlu ki bu vücudu kazanabilmek için son 3 senedir sürekli spor yapıyorum, bakımlı, esmer, uzun boylu, uzun – dalgalı saçlı ve mükemmel minyon, güzel bir surata sahip olur da giydikleri yakışmaz.
Kendimden bahsetmiş oldum daha sonra da gezmek için sokağa çıktım ama boş. Her yer kalabalık boş olan kalbim inanır mısınız? Yalnız gezmek ne kadar zormuş. Keşke dedim yanımda beni anlayacak bir erkek olsa işte o an bu yazıyı yazdım. Beni anlayacak, gezerken beni eğlendirecek ve benimle eğlenecek, anlayışlı ve yakışıklı beyler ile iletişime geçmek isterim.

Eğer sen de onlarda isen tüm gündüzlerim senin olsun, gecelerin de benim. Biz birbirimizi her türlü mutlu ederiz ama elbette tek seferlik değil, uzuna yayılan sürekli bir ilişkide sürekli korunarak ve iki taraflı da temiz – titiz olarak. Sen de bu erkeklerden birisi isen beni ara tabii ki maddi olarak ben de destek görmek isterim. Öpüyorum ve seni bekliyorum kocaman aşkım araman için. Hem de bu saatte en güzel geceliğimi giydim ve senin aradığında o üzerinde ne var sorusuna en güzel cevabı verebilmek için en içten halde bekliyorum, hadi ama çok üşüdüm beni daha fazla bekletme.

1431 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz