Güzel kokan escortla yatak odasında ateşli dakikalar

  • Liste: 6 Ekim 2016 00:57

Açıklama

Güzel kokuları çok seviyorum eğer her gün doğum günüm olsa bana hediye diye ayakkabı ve parfüm almalarını isterdim asla sıkılmadan insanlardan ama maalesef böyle bir şey söz konusu değil. Lakin beni her gün doğum günümmüş gibi arayacak soracak ve şımartacak erkekler de olmalı oralarda bir yerlerde. Ne de olsa daha 21 yaşında, kumral, bakımlı, güzel vücutlu, uzun boylu ve saçlı son derece çekici bir bayanım.

Lakin her erkek öncesinde başka, sonrasında başka renkte olabiliyor o sebeple erkeklerle bir araya gelmeden önce kendime bazı şart koydum, kendim için. Bunlar; Otel ilk seferlerde erkeklerin rengini anlayana kadar benim tarafımdan belirlenir ve her şey olabilir düşüncesi ile ücret de peşin alınır. Erkekler bence benim için değil, kendileri için de korunmalı seks sırasında ve genel anlamda temiz ve titiz olmalı yoksa beni aramanıza bile gerek yok boşuna zahmet edersiniz.

Hem de geceleri yatakta birçok şeyi denemek ve yapmaktan zevk almıyorum ama hayır dediğim zaman hayırdır. Israr beni sadece sizden soğutur ve hatta orayı terk etmeme bile neden olabilir. Sonrasında ise aslında her erkek benim için yakışıklı ama erkekler eğer sadece gece değil, gündüz de benle zaman geçirecek maddi güçte olursa işte o zaman kesinlikle benim için bred pitt demektir.

1334 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.