Ümraniye ilçesinde escort bayan bulmak

  • Liste: 8 Ağustos 2016 17:05

Açıklama

Erkeklerin gözlerinden sizden zevk aldıklarını çok kolay öğrenebiliyorsunuz. Göz bebekleri içimde hissettikten sonra büyüyor. Göz göze ilişkiden bahsediyorum, gerçekten zevkin doruklarına çıktığınızda gözünüzü partnerinizin gözünden alamıyorsunuz. Size çok haz vermekle birlikte zevk aldığınızı en üst noktalardan itibaren hissedebiliyorsunuz. Bu arada, adım Feraye.

Görüşmelerim kendi evimde olmakla birlikte, eğer istenilirse kendi evinize de beni davet edebilirsiniz. Hobilerim arasında her gün mutlaka bir belgesel film izliyorum. Sinemaya gitmek, cafede oturup arkadaşlarımla vakit geçirmek benim için her şeyi tamamlıyor. Gece kulüplerinden nefret ediyorum, çünkü orada kendini bilmez erkek sayısı çok fazla. Her amaçla gece kulüplerine akın akın gelen bazı kesim erkekler, kadınları birer seks objesi olarak görüyorlar. Ben bunlara aldırmadan hayatıma devam ediyorum.

Kadınların değerini bilen erkeklere her zaman saygım vardır, onları da bir kadın doğurmuşcasına bilinçli olmaları beni daha fazla heyecanlandırıyor. Buluşmaya giderken makyajımı en sade ve en iyi şekilde yaparak geliyorum. Partnerlerim ince belli ve girişken olduğum için beni çok tercih ediyorlar. Size fantezinin kralını yaşatmamı istiyorsan telefon numaralarımdan beni ara.

1312 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz